Jdi na obsah Jdi na menu
 


O mě

Jmenuji se Kristián Šimek. Narodil jsem se 20.8.2010 v Příbrami.

Chodím do 2.třídy I.Základní školy "Pod Svatou Horou" v Příbrami, kde také bydlím s rodiči. S tenisem jsem začal v pěti letech říjnu 2015 v TK Roja Příbram.V tomto klubu mě trénoval Roman Chmelík. Od roku 2017/11 trénuji  ve  SPORTCENTRUM  VITALITY BŘEZNICE pod vedením zkušených  trenérů Jiřího Veselého (bývalý hráč 1.národní ligy a otec českého daviscupového hráče Jirky Veselého juniora-hráče, který se v roce 2018 dostal do třetího kola Wimbledonu ) ,a pana Davida Veselého ( bývalého hráče II.národní ligy) .Od roku 2019 jsem hráčem TK SPARTA Praha .V tomto klubu trénuji pod vedením též zkušených trenérů paní Alice Riklové a Milana Fiali. Snažím se, abych svojí pílí a předanými zkušenostmi svých trenérů dosáhl co nejlepších výsledků na turnajích.V současné době hraji v kategorii babytenis. Z ostatních sportů mám rád lyžování,plavání,tancování, ...  Sportovním vzorem je pro mě Jiří Veselý jun.,Nadal,Federer,Gaöl Monfils a také fandím Petře Kvitové.                                                                                       (20.2.2019 Kristián)    

                   Letošní rok 2019 Kristián zdárně zakončil kategorii babytenisu velkým úspěchem.   O víkendu 21.–22. září se konalo v areálu Cafex Rakovník III.Mistrovství České republiky v tenise, na které se z předchozích krajských přeborů nominovalo 48 nejlepších hráčů ČR ve věku 8–9 let.Po Přeborech Prahy 2019 Kristián postoupil na celorepublikové mistrovství v Rakovníku.Letošní prázdniny prožil na tenisových kurtech, kde se připravoval pod vedením zkušených trenérů. To se mu nakonec vyplatilo, protože v Rakovníku vystoupil na stupeň nejvyšší a  odvezl si titul MISTR ČESKÉ REBUBLIKY 2019. Gratulujeme a přejeme Kristiánovi další sportovní úspěchy.                                                                                                   ( 30.9.2019 rodiče )

Začala nová sezóna zima 2019-2020  a já začínám hrát za mladší žáky " za TK Olymp Praha ".  Vím,že tato kategorie bude pro mě ze začátku trošku obtížná, ale jak už jsem napsal ve svém mottu " Kdo nebojuje už prohrál, kdo bojuje může prohrát " a tím se budu řídit. Vše na plný plyn a bojovat do poslední chvíle . Vím,že mě bude podporovat taťka , který mi hodně pomáhá překonat obtížné situace  i mamka a ostatní , ale bude hlavně záležet na mě. Letošní první sezónu jsem si dal za úkol, uhrát v turnajích třídy "B" alespoň dvě kola  a tak doufám , že se mi to povede a další úkol nasbírat co nejvíce bodů.Tak uvidíme.                                                     ( 8.11.2019  Kristián )