Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.místo - MASTERS 2018 - BABOLAT TOUR 2018

bez-nazvu.jpg

Největší prestižní tenisová baby tour v ČR

VÝSLEDKY CELOREPUBLIKOVÉHO MASTERS 2018

Dne 8.9.2018 se v tenisovém areálu OÁZA ŘÍČANY konalo závěrečné tenisové MASTERS 4. ročníku BABOLAT BABY TOUR 2018. Jak tomu již tradičně na závěrečnýchMASTERS bývá, počasí bylo objednané :-), slunečno, mírný větřík a krásných 24 stupňů. Teď už ale k samotnému turnaji.

Jak v holčičí tak v klučičí kategorii byl k vidění tenis na vysoké úrovni! V dívčí kategorii se stala jednoznačnou vítězkou

Jana Kovačková
(TK Olymp Praha)

která zvítězila nad Kristýnou Přikrylovou (TJ TO Sokol Stará Bělá). V zápase o třetí místo vyhrála Julie Tichá (TJ Kyje Praha 14), která porazila Natálii Havelkovou (TK PRECHEZA Přerov o.s.).

U kluků byla letos situace obdobná. Po semifinálových výsledcích 4:1 v obou zápasech bylo zřejmé, že do se do finále probojovali ti nejlepší. Osud tedy určil finálovou dvojci ve složení Kristián Šimek a Darius Germala a pro boj o třetí místo dvojci David Drlík a Matyáš Růžek. Ve finálové bitvě zaslouženě zvítězil

Kristián Šimek
(TK Roja Příbram z.s.)

Jako poražený, ale se vztyčenou hlavou, skončil na druhém místě Darius Germala (SK HAMR, z.s.). V zápase o třetí místo se radoval z vítězství David Drlík (TK Na Dolině o.s.), který porazil Matyáše Růžka (TJ Solidarita Praha 10).

Závěrečné MASTERS BABOLAT BABY TOUR 2018 se konalo za osobní účasti pana Oldřicha Mrózka (ředitele firmy JONATHAN O.M., s.r.o.) a Tomáše Dechťara, který zastoupil pana Romana Medvidě (ředitele firmy MATCH POINT, s.r.o. - BABOLAT ČR). Nemalé díky za bezproblémový průběh a podporu této významné události v BABYtenise taky patří panu Liboru Wludykovi (řediteli firmy Zlatnictví WLUDYKA), který věnoval finalistům zlaté a stříbrné tenisové rakety v podobě přívěšku na krk a Radimu a Petru Brožovým (majitelům firmy 4EVER Exclusive bicycles). Dále Pavlu Klimkovi, který měl na starosti organizační stránku MASTERS BABOLAT BABY TOUR 2018 a panu Jakubu Kahounovi (areál Oáza Říčany), který se postaral o dokonalé podmínky zázemí závěrečného MASTERS BABOLAT BABY TOUR 2018.

Kompletní fotogalerii a informace naleznete na facebooku BABOLAT BABY TOUR (zde).
https://www.babolatbabytour.cz/aktuality/

Touto závěrečnou aktualitou k letošní BABOLAT BABY TOUR 2018 bychom chtěli ještě jednou velmi poděkovat všem pořadatelům kvalifikačních turnajů, hráčům a hráčkám za účast a budeme se těšit na další napínavé souboje v příštím 5. ročníku BABOLAT BABY TOUR 2019.

... BABOLAT - PLAY TO BE WILD ...